Archiwa tagu: technologie

technologie

Průmysl v ČR – popis

V roce 2014 průmysl v České republice se označoval několika pozoruhodnými úspěchy. Byla to hlavně doba zvětšení výroby aut a částí, plynu a elektrických přistrojů, chemických látek a klimatizačních zařízení – produkce se soustředila na tom, co je moderní a se charakterizuje vysokou objednávkou. Klesla výroba míň nezbytných průmyslových odvětví, např. těžby nebo některých druhů řemesla – například zprácování korku.

Continue reading “Průmysl v ČR – popis” »

Výroba a použití pružin – co teď stojí to za to, o tom být si vědom

Výroba pružin současně odéhrává obrovskou rolí v průmyslu. Pružiny, ačkoliv zdánlivě nenápadné, jsou velice klíčové v strojírenství a výrobě mnohých výrobků používaných každý den. Používáné jsou na příklad v trampolínách, módních sportovních potřebách, motorových vozidlech, garážových vratech, stomatologických potřebách a kromě toho široce pojmované mechanice.

Continue reading “Výroba a použití pružin – co teď stojí to za to, o tom být si vědom” »

Česká výroba složitých a soudobých zařízení – novinky

V České republice komplikovaný průmysl se celý čas rozvíjí a proto je vysoká poptávka o soudobé technologie. Díky tomu české výrobky se označují nádhernou kvalitou, velmi hodnocenou zároveň v zahraničí (kde mnoho českých soudobých výrobku jde na prodej) a ve státu.

Continue reading “Česká výroba složitých a soudobých zařízení – novinky” »

Různé novinky v technologií – české projekty

Česko je v ohledu výroby a technologie místo označující se vysokou úrovni inovaci. O dobré pozici českých inovativních výrobků svědčí velká poptávka a počet festivalů a jiných údalostí o výrobách v technologií. K velice pozoruhodným jevům, na které nejlépe dát si pozor, je např. rekordní prodej českých motorových vozidel, rostoucí zájem o slunečnou energii a další zdroje vhodné pro životní prostředí energie, postupující automatizace české produkci a některé další údalosti. V dnešní době rozhodně stojí poznat několik klíčových a zajímavých informaci – na příklad o nejnovějších investicech.

Continue reading “Různé novinky v technologií – české projekty” »