Se všelijakými barvami a náměty bude jakýkoli den zcela odlišný ale báječný

Dennodenně děláme ty stejné věci. Chodíme něco vydělat nebo do školy, něco koupit a čas od času si uděláme jakýsi výlet. Jsou ale předměty, jaké nám smí udělat každý měsíc úplně jiným.

tetovačky

Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
/
pokoj

Autor: Madix
Źródło: Madix
Už po hodně let si lidé dekorovali pokožku různými obrázky a vzorky. Ještě dnes to můžeme zahlédnout i v sousední kultuře, kde si ženy v den vlastní svatby zdobí celé ruce hennou. I my, pokud jedeme na dovolenou, tak smíme v jakémsi stánku ponechat vytvořit omyvatelné tetování. Dlouhodobé tetování, která si můžeme udělat na hodně místech je hodně bolestivé a stojí hodně peněz. Aby tetování bylo na trvalo je nezbytné pomocí tetovací jehly dávat barvu hluboko do pokožky. Tetovačky, jaké si můžeme koupit v papírnictví jsou levnější a smíme je co nějaký čas vyměňovat. Podlé dne, počasí nebo párty. /
Tetovačky jsou snadným způsobem jak si zpestřit zdlouhavý den. Na jakoukoli akci si ji můžeme přilepit na ruku jako náramek či si vytvořit potisk na rameni. Je to i vhodný způsob jak začít konverzaci. Nalepovací tetovačky jsou okamžitým způsobem jak si snadno ozdobit kůži. Po jejím smytí si znovu smíme přilepit úplně něco jiného. Kdežto u trvalého tetování si obrázek nezměníme. Sundávání trvalých tetování je rovněž bolestivé a místo hodně zčervená. Jednorázové tetovačky se sundají samy a není po něm jakákoli skvrna.

S pomocí nalepovacích tetovačkek si též vyzkoušíme, zda bychom chtěli trvalé nebo nikoli. /
Jakýkoli vzor smí ilustrovat to kým jsme. Každý den je jenom jeden, a tak bychom si ho měli jak nejlépe užít.