Nové manželské páry na svatbě by měli být krásní, nadšení a spokojení

Každá svatba je v čemsi originální. Také každý stát má nějaké své zvyky. Často někam jedeme abychom se ponaučili od druhých a vytvořili to své více dokonalejší.

papírova ručnínka

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
/
Indické svatby jsou zcela jiné od našich. Ženy, které se vdávají, vypadají na ženITbě jako bohyně. Jsou nádherně nalíčené, dokonale ustrojené. Veškerá hodina patři jim. Je postaráno o celé jejích tělo. Jakýkoli kousíček kůže, jaký lze vidět, je čímsi výjimečný. Od dávná se v jejich zemi užívá hennu, ke zkrášlení kůže. Ženy toho dne mají silný make-up na tváří a na pozůstalých částech těla hennou namalované všelijaké druhy ozdob. Spíše děti než-li dospělí, používají tetovačky. Na každý den smíme být v něčem originální. Jakýsi nádherný vzor se pokaždé může sedět. /
styl

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Hennou se ženy krášlily a zkrášlují dodnes. I my můžeme použit takovou podobnou techniku a na svatbu si nalepit tetovačky. Pravděpodobně to zní neuvěřitelně. Jestliže zvolíme správný ornament, smí nám to nahradit rukavičky, nebo jinou ozdobu. Pokud si objednáváme tetovačky přes internet, tak si ihned můžeme objednat set tetovaček. Je to výhodnější. Indické dívky mají hennou pomalovaný výstřih, ruce. Nemusíme být potetované zcela. Postačí nějaká maličkost a ihned nás to ozdobí a udělá originálnější a hezčí. Někteří si toho nemusí ani všimnout. Na úplném počátku se hennou malovali i muži.

Teď, tato tradice a koníček patří spíše ženám. /
často si přejeme být hezké, šťastné a úspěšné. Takové nebudeme jestliže pro to cosi neuděláme. Ten nejtěžší krok závisí vždy na nás.