Není více než mít pokaždé svoje předměty a užívat si je

Od dávných dob lidi hromadí a pronajímají si různorodé předměty. Pro každého je ale výhodnější aby daná věc, byla úplně jeho, ne půjčená.

tetovacky

Autor: Qde Pejorian
Źródło: www.flickr.com
/
Má to jistou krásu, jestliže si vyděláme peníze prací a můžeme je dávat za co si řekneme, třeba za tetovacky. Jinak to vypadá, pokud nám penízky někdo půjči na danou věc. To už si nesmíme koupit co chceme. S předměty, které vlastníme si můžeme utvářet cokoli a většinou si jich více ceníme. Jestliže si zakoupíme tetovačku určitě velice popřemýšlíme, na jaké místo si ji nalepíme. Protože i místo, na jakém bude je výjimečné. Tetovacky si můžeme nechat vyrobit přímo na objednávku. V obchodech nalezneme různorodé vzorky, ale vlastní je zcela IN. Totovacky si smíme nalepit na všelijaká místa. Od hlavy až po nohy. Smíme si sjednotit ruce s dolníma a s námětem dne popřípadě párty. Slazení můžeme být i dle ročního období. Vždy můžeme mít na sobě něco jiného a i tak úplně výstižného. /
K tomu abychom vhodně použili tetovacky jsou nám potřebné tři věci. Jsou to nůžky, houba a voda. Pokud máme více tetovaček okolo sebe, nůžkami je vyndáme. Zvolíme si místo, na jaké by se dokonalé hodily. Sundáme transparentní fólii z ornamentuy a nalepíme na konkrétní místo. Lehce zvlhčenou houbičkou potíráme papírek do té doby než nám papír nesejde z obrázku.

Silným potíraním by se mohl obrázek poškodit a proto je důležité být u toho procesu velice jemný. /
Dokonalý obraz na našem těle, může ukazovat naše opravdové Já. Jednoduchost a krása náleží ke každému obrázku, který si necháme utvořit.