Ne pouze zápach si lze vzpomenout v dětství

UrčITě kdokoli z nás alespoň jedenkrát rozvinul žvýkačku, bonbón či další dobrůtku. Po rozbalení na nás vypadl roztomilý obrázek, na který jsme se všichni pořád těšili. Příčinou bylo zaujetí, že si smíme obrázek připevnit na kůži.

/
Podložky

Autor: Mark Powell
Źródło: http://www.flickr.com
Jestliže se nám nezamlouval mohli jsme si ho zkusit změnit se sestrou eventuálně s dalším dobrým kamarádem. Ano, Je zde řeč o tetovačkach.
Ve sladkosti jsme mohli nejčastěji nalézt obrázky pirátů, princezen, zvířátek no jednoduše všechno co dětská představivost si jenom umí představit. Chtěli jsme se jimi vytáhnout. Lepili jsme je nejvíce na místa, na jakých je kdokoli uvidí, avšak zároveň jsme si museli to místo vybrat z hlediska na životnost tetovačky. Neustálým mytím se vlastně přilepený obrázek rychle odlepí. /

V dnešní době však nejen děti užívají tetovačky. Je totiž nepřeberné kvantum ornamentů, jaké si vyspěli přilepují v případě, když míří na nějakou párty, bál nebo jedou k vodě. I když ve zrálém věku nám už žádná osoba nezakazuje si natetovat co chceme a na jakékoli místo na naše tělo. V době dospělosti nám ale nedovoluje strach se zavázat k trvalému tetování. A právě pro takovéto lidi jsou tetovačky perfektní eventualitou. Můžou otestovat kterýkoli vzhled a zbarvení na kratší dobu. Mnohdy jsou užité tetovačky jen součásti jakési párty masky a proto je požadováná jednoduchá odstranitelnost.

Všichni přece jsme povinní po plném víkendu prožitků vrátit se do zaměstnání. /
Určitě se všem z nás vyrojila spousta hezkých památek z dětství. Hezké památky nám nemusí setrvávat jenom v hlavě, ale můžeme je uskutečnit upevněním na tělo.