Jednou za čas k bezvadnosti si postačíme s imitaci

Skoro nikdy neznáme, zda se nám věc, kterou hodně si přejeme bude zamlouvat eventuálně ne. Jestli věc, jakou chce naše dítě si s ní bude hrát eventuálně ne.

/
Každý v dětství se po jakýmsi čase skončil hrát s hračkou, jakou před jakýmsi časem dostal. Je to tak i s ostatními věci. Jsme pro ně hodně zaujatí ale potom se nám už nelíbí a přejeme si je změnit. Více negativní je to v případě, když ji nejsme schopní snadno vyměnit. Tetovacky jsou skvělou napodobeninou stálého tetování. Není povinné je vlastnit pouze v jedné barvě. Můžeme si nechat utvořit kterou si přejeme. I na velikosti nezávisí. Jsou tetovacky, jaké jsou velké a ostatní pro změnu menší. Nadto si smíme obstarat ty, které budou svítit. Výroba se tak rozvinula, jež skoro každý si to vlastní najde. /
tetovacky

Źródło: http://www.sxc.hu/
Na rozdíl od skutečného tetování lze tetovacky jednoduše dát pryč či si změnit. Není to problém. Můžeme je každý den měnit, tak jak se nám zamlouvá. Hlavně se důraz klade na vlastní obrazotvornost. Opravdové tetování se sundává s konkrétní bolesti. Člověk, který si ho chtěl vytvořit si ho spíše nenechává sundát. Obyčejné tetovacky vydrží kolem jednoho týdne. Každý si ji smí nalepit sám jak také odstranit, jestliže se mu už nelíbí. K připevnění je potřeba mít malý hadřík a malinko vody. Z tetovacky sundáme folii, nalepíme ji na tělo a mokrým hadříkem potřeme obrázek.

Díky vlhkosti se obrázek odlepí z papírku a nalepí na kůži. /
Hýčkaní smíme být i prostými předměty, jaké nám dělají potěšení. Potěšení se poznává naším uspokojením a úsměvem na rtech.