Hledáš způsob na nádherné bydlení? Zkus barevné fototapety!

Spousta lidí si myslí, že vynikající aranžace bytu stojí hromadu peněz a vyžaduje pomoc odborného bytového dekoratéra. Mezitím v kamenných či internetových obchodech s nábytkem a dekoračními předměty můžeme najít tisíce věci, které nám pomůžou změnit obyčejný pokoj v obývak jako ze snů.

Nenahraditelnou pomůckou při navrhování interiéru je rozhodně Internet. Sít je plná blogů a stránek věnovaných problematice aranžování bytů, které prezentují originální a neotřelé řešení.
Fototapety – malé náklady, obrovský efekt!

Opravdovým hitem posledních let jsou určitě fototapety, čili velkoformátové snímky, nebo grafické vzory nanesené na vliesovou či klasickou tapetu. Dřív tento druh tapet byl označovan jako kýč – všichni si pamatujeme velké fotky tropických pralesů, nebo pláži s palmami v bytech před dvaceti lety. Dnes fototapety vypadají mnohem lépe.Jsou trvalé, omyvatelné a odolné proti oděrům. Dokážou optický zvětšit prostor a úplně změnit charakter našeho bytu. Tiskárny a obchody s dekoracemi interiéru nabízejí tisíce možných vzorů a barevných kombinaci. Hledáme vhodný motiv do ložnice? Jemné vzory! Pokoj studenta? Doporučovány motiv fototapety: sport!
Obrazy, plakáty – způsob oživění interiéru
Fototapety powiększające wnętrze

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
nabytek

Autor: tapetenpics
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrým způsobem oživění bytu jsou rovněž velké plákaty či obrazy. Jejich široky sortiment najdeme nejen v obchodech s bytovými doplňky, ale i v knihkupectvích Stačí si vybrat oblíběnou fotku a koupit pro ni vhodnou’praktickou antyramu.
Pokud hledáme obrazy do kuchyně Čtěte více měli bychom se soustředit na fotky ukazujíci chutné jídlo: barevné ovoce, čerstvou zeleninu či ořechy. Takové obrazy nejen ozdobí kuchyň, ale i navnadí chuť k jídlu. Osobám, které májí zájem o obrazy do ložnice, doporučujeme květinové motivy, noční panoramata velkých měst, nebo zasněžené vrcholy hor