Dekorace zdi smí být legraci pro celou rodinu a známe

jistěže už většina měla v ruce štětec a natírala jakousi zeď. Se štětcem smíme tvořit hodně věcí. Pro nás je důležité aby jsme se štětcem dokázali utvořit to co je nutné.

obrazy na zeď

Autor: Zucker Kommunikation
Źródło: http://www.flickr.com
U natírání a malování zdi, je nutné aby vyhlížela dobře. Zeď si smíme nabarvit všelijakými druhy barev. A ne pouze štětcem a barvou ale také si smíme pořídit fototapety. Záleží na nás. Avšak, pokud si zdi obarvíme smíme na ně něco pověsit aby se nejevily pusté. Není od věci vybarvit si každou stěnu na odlišnou barvu. Třeba jednu na bílou, rozmístit na všelijaká místa bíle obrazy na zeď a ty potom vlastnoručně pomalovat s celou rodinou. Utvoří to nádhernou směsici na bílé zdi a při tom si to smíme užívat se všemi v rodině a přáteli. Druhou stěnu si smíme vybarvit na odlišnou barvu nebo si dát vzorkovanou tapetu. Plakáty na zeď by sem také sedly perfektně. Najdeme všelijaké typy plakátu. Nejlépe je, pokud si na zeď pověsíme vlastní nejoblíbenější – podívejte se zde obrazy na zeď.
Stěny si můžeme ozdobit různými drobnůstkami. obrazy na zeď jsou jednou z mála, jakou můžeme využít. Smíme je sehnat v hodně obchodech. Rovněž plakáty na zeď si smíme pořídit. nalezneme je rovněž ve všelijakých časopisech, pak si třeba smíme oblepit s němá celý pokoj. Není to nejdražší záležitost a my budeme vědět, jež se nám líbí ve vlastním obydlí. Všechny dekorace si smíme nechat vytvořit na naší žádost – .

Postačí poslat do kamenného obchodu naší nápad a postarají se nám o všechno. /
Bezvadnost nemusí být pouze v představách. Může se rozvíjet jako květ a být součásti našeho života.