Chceš mít skvělé bydlení? S fototapetou není nic snažšího!

Každý, kdo plánuje nákup bytu, chce, aby jeho nové bydlení bylo opravdu výjimečné a krásné. Naštěstí dnes máme na výběr stovky různorodých dekorací, látek a bytových doplňků.

V prodejnách s nábytkem a ozdobami najdeme velmi zajímavé věci: designové židle, závěsy z krásných materiálů, svícny, květináče, obrázky, zrcadla v ručně zdobených rámech, moderní lustry či vzorované závěsy.
filtr wody

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com

Hit posledních let – vliesové a papírové fototapety
fototapety

Autor: Wolfgang Wildner
Źródło: http://www.flickr.com
Velké oblíbě se v Česku fototapety podívejte se na můj zdroj čili velkoformátové snímky natištěné na typické tapetě. K tomuto účelu se nejčastěji používá papírové, nebo vliesové tapety. Papírové tapety není potřeba představovat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od normálních tapet. Vliesové tapety jsou vytvářeny z buničitých a syntetických vláken, díky čemuž jsou pevné a odolné. Jejich dalším kladem je to, že při lepení lepidlo se nanáší pouze na stěnu. Fototapeta natištěná na vliesovým „základě” je trvalá, omyvatelná a odolná proti opotřebení. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá originální design. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v vodopad? Není problém! Přeješ si každý den snídat s výhledem na moře? Nemusíš nikam jezdit! Stačí si objednat fototapetu.
Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?
matrac

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta není jediná možnost použití oblíbené fotky jako dekoraci do interiéru.

Dnes bez žádného problému najdeme firmu, která se zabývá tiskem plakátů ze snímků zákazníka. Díky této službě se naše fotka z výletu může stát originální ozdobou obývacího pokoje či ložnice. Plakáty na zeď jsou také užasným nápadem na narozeninový dárek pro blízkou osobu.