Barvitý moment po celý čas našeho bytí. Cítit okolí a mít, co je nám k užití

Příroda a barvy jsou v životě každého člověka. Lidí, kteří mají bydlení na vesnici, si přejí držet kolem sebe více obchodů a osoby z měst hodně přírody. /
V tomto čase je možné mít vše.

obrazy na zeď

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety na zeď
Na co člověk pomyslí. Terč člověka je utvářen přes jeho myšlenky. Jestliže lidi pořád na cosi myslí, brzy popřípadě později to obdrží. Vlastnit zeleň ve vlastním prostoru, která vypadá skutečně, je už odedávna uskutečnitelné. Držet obraz cvičících lidí na stěně, kteří nás každý den motivují, je již rovněž odedávna zavedené. V čem je potíž, tak to jedině v lidské představivosti. jestliže si člověk neumí zobrazit, co by si přál mít, tak to nemůže mít. Jestliže jsme si vědomí, že si přejeme, aby vlastní pokoj byl monochromatický, pak půjdeme do obchodu a zakoupíme monochromatické fototapety na zeď – pohled. Na stěnu, kde upevníme danou fototapetu, můžeme také připevnit obrazy na zeď s různobarevnými květy. Ty nám příjemně stěny naaranžují. Pokud si přejeme mít konkrétní pokoj celý krajiny a lesů, smíme koupit fototapety na zeď s tématem stromů. Smíme si sami navrhnout fototapetu, poradit se s někým popřípadě si rovnou konkrétní námět zvolit v obchodě. Do zelené místnosti by ladily obrazy na zeď buď to se zvířaty obývajícími les popřípadě s lesními plody. Do další místností můžeme zvolit čtyři roční období. Na každou zeď nalepíme fototapetu s odlišným obdobím. Na našich stěnách se smí nacházet cokoli – klepněte na odkaz obrazy na zeď.

Též si smíme nalepit své kamarády, kteří budou s námi každý den. /
Veškeré pokoje můžou být vybaveny dle naší fantazie. Nejlepší na tom je, jež působením dnešním technologiím, fototapety dokážou vytvořit z našeho prostoru skutečný ráj.